Woerden

In Woerden zijn er sinds het begin van de coronapandemie 2851 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 28 mensen overleden en er zijn 86 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.
DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
19 January 20211000
18 January 2021700
17 January 20211500
16 January 20211900
15 January 20212300
14 January 20212100

Covidgrafieken voor de gemeente Woerden

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Woerden. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Woerden

Ziekenhuisopnames met Covid in Woerden

Doden met Covid in Woerden