Zaanstad

Momenteel zijn er 4 besmettingen in Zaanstad, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 7. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 78 procent.

In Zaanstad zijn er sinds het begin van de coronapandemie 71972 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 225 mensen overleden en er zijn 406 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
2 December 2022400
29 November 20221000
25 November 2022900
22 November 20221200
18 November 2022400
15 November 2022601

Vaccinatiegraad voor de gemeente Zaanstad

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202278%80%59%61%77%78%
Week 01 202278%80%59%60%77%78%
Week 52 202178%79%58%60%76%78%
Week 51 202178%79%58%59%76%78%
Week 50 202178%80%57%59%76%78%
Week 49 202178%79%57%59%76%78%
Week 48 202178%79%56%59%76%78%
Week 47 202177%79%55%58%76%78%
Week 46 202177%79%53%57%75%77%
Week 45 202177%79%53%56%75%77%
Week 44 202177%78%52%55%75%76%
Week 43 202176%78%51%54%74%76%
Week 42 202176%77%50%53%74%76%
Week 41 202176%77%49%52%73%75%
Week 40 202175%77%47%51%73%75%
Week 39 202175%77%46%51%73%75%
Week 38 202174%76%44%49%72%74%
Week 37 202174%76%43%47%71%74%
Week 35 202165%75%32%44%62%73%
Week 34 202164%75%28%43%62%73%
Week 33 202164%75%20%40%60%72%
Week 32 202163%74%11%37%59%72%
Week 31 202159%74%0%35%55%71%
Week 30 202154%74%0%32%50%70%
Week 29 202149%73%0%26%46%70%
Week 28 202146%73%0%17%42%68%
Week 27 202140%72%0%11%37%67%
Week 26 202134%67%0%0%32%62%
Week 25 202132%61%0%0%29%56%
Week 24 202128%55%0%0%26%50%
Week 23 202124%50%0%0%22%47%
Week 22 202120%43%0%0%19%40%
Week 21 202118%39%0%0%16%36%
Week 20 202114%37%0%0%13%34%
Week 19 20210%34%0%0%0%31%
Week 18 20210%30%0%0%0%28%
Week 17 20210%27%0%0%0%25%
Week 16 20210%24%0%0%0%22%
Week 15 20210%17%0%0%0%16%
Week 14 20210%11%0%0%0%0%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Zaanstad

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Zaanstad. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Zaanstad

Ziekenhuisopnames met Covid in Zaanstad

Doden met Covid in Zaanstad