Zeist

In Zeist zijn er sinds het begin van de coronapandemie 3611 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 68 mensen overleden en er zijn 69 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.
DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
27 February 20211700
26 February 20211400
25 February 2021711
24 February 2021902
23 February 2021610
22 February 2021700

Covidgrafieken voor de gemeente Zeist

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Zeist. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Zeist

Ziekenhuisopnames met Covid in Zeist

Doden met Covid in Zeist