Zoetermeer

Momenteel zijn er 6 besmettingen in Zoetermeer, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 6. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 82 procent.

In Zoetermeer zijn er sinds het begin van de coronapandemie 55733 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 83 mensen overleden en er zijn 223 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
29 November 2022600
25 November 2022300
22 November 2022700
18 November 2022300
15 November 20221200
11 November 20221000

Vaccinatiegraad voor de gemeente Zoetermeer

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 07 202282%83%65%66%80%81%
Week 01 202281%82%63%65%80%81%
Week 52 202181%82%63%65%80%81%
Week 51 202181%82%63%64%80%81%
Week 50 202181%83%63%64%80%81%
Week 49 202181%83%62%64%80%81%
Week 48 202181%83%61%64%80%81%
Week 47 202181%83%60%63%79%81%
Week 46 202181%82%58%62%79%81%
Week 45 202181%82%57%61%79%80%
Week 44 202181%82%56%60%79%80%
Week 43 202180%81%55%59%78%80%
Week 42 202180%81%54%58%78%79%
Week 41 202180%81%53%57%78%79%
Week 40 202180%81%51%56%77%79%
Week 39 202179%81%50%55%77%79%
Week 38 202179%80%48%53%76%78%
Week 37 202178%80%46%52%76%78%
Week 35 202171%80%38%49%68%77%
Week 34 202170%79%32%47%67%77%
Week 33 202170%79%23%45%66%76%
Week 32 202169%79%18%44%65%76%
Week 31 202166%79%0%41%61%76%
Week 30 202163%78%0%40%58%75%
Week 29 202157%78%0%30%52%74%
Week 28 202151%77%0%24%47%73%
Week 27 202143%77%0%19%40%73%
Week 26 202140%73%0%0%37%68%
Week 25 202137%69%0%0%34%64%
Week 24 202132%63%0%0%30%58%
Week 23 202127%56%0%0%25%51%
Week 22 202124%47%0%0%22%44%
Week 21 202120%44%0%0%18%40%
Week 20 202115%40%0%0%14%37%
Week 19 202111%36%0%0%0%33%
Week 18 20210%32%0%0%0%30%
Week 17 20210%29%0%0%0%27%
Week 16 20210%25%0%0%0%23%
Week 15 20210%20%0%0%0%18%
Week 14 20210%14%0%0%0%13%
Week 13 20210%11%0%0%0%0%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Zoetermeer

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Zoetermeer. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Zoetermeer

Ziekenhuisopnames met Covid in Zoetermeer

Doden met Covid in Zoetermeer