Zwijndrecht

In Zwijndrecht zijn er sinds het begin van de coronapandemie 2847 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 66 mensen overleden en er zijn 49 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.
DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
19 January 2021300
18 January 20211100
17 January 20211100
16 January 2021800
15 January 2021901
14 January 20211201

Covidgrafieken voor de gemeente Zwijndrecht

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Zwijndrecht. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Zwijndrecht

Ziekenhuisopnames met Covid in Zwijndrecht

Doden met Covid in Zwijndrecht