Zwolle

Momenteel zijn er 16 besmettingen in Zwolle, de afgelopen zeven metingen was het gemiddelde 10. De vaccinatiegraad onder volwassenen is momenteel 71 procent.

In Zwolle zijn er sinds het begin van de coronapandemie 10209 besmettingen geweest. Aan het virus zijn in de gemeente 118 mensen overleden en er zijn 116 opnames in het ziekenhuis geweest. Hieronder de gegevens van de laatste zeven dagen en zijn de gegevens in grafieken terug te zien.

DagBesmettingenZiekenhuisopnamesDoden
23 September 20211610
22 September 20211700
21 September 2021700
20 September 2021500
19 September 2021801
18 September 2021600

Vaccinatiegraad voor de gemeente Zwolle

Week18+12 t/m 17 jaar12+
VGVGVG
Week 35 202171%82%40%52%69%79%
V: Volledig gevaccineerd
G: Gedeeltelijk gevaccineerd

Covidgrafieken voor de gemeente Zwolle

Onderstaande grafieken laten het verloop van de Covid-besmettingen, opnames en doden zien in Zwolle. De gegevens worden dagelijks geupdate door het RIVM. Je kunt kiezen om de cijfers te bekijken van de laatste maand, sinds september of sinds de start van de uitbraak.
Laatste maand | Sinds september | Sinds de uitbraak

Covid-besmettingen in Zwolle

Ziekenhuisopnames met Covid in Zwolle

Doden met Covid in Zwolle